DALMATINSKA TURNEJA AGRAMA

Vikend iza nas smo putovali od Zadra do Metkovića pa krenimo redom sa izvješćima.

U subotu smo u jutarnjim satima krenuli za Zadar na noge DONATU.Put nas nije mazio pa smo vrlo brzo završili na staroj cesti i naravno stigli na knap na utakmice.

PIONIRKE su otvorile vikend utakmice tako da su točno u 12:00 počele nadmetanje sa curama iz DONATA.Pobjeda od 0:1 koja nas i dalje drži visoko u plasmanu ali sa jednom od skromnijih naših predstava.Pogodak posligla LUANA VANJAK za nova tri boda.U nastavku prvenstva nam dolazi GORICA pa se idemo dalje spremati za nove izazove.Bravo za sve djevojke.

Nakon PIONIRKI na red su došle i KADETKINJE.Fizički sa naše strane dosta moćna predstava a u nastavku utakmice i tehnički bolja izvedba tako da smo ostvarili čvrstu pobjedu od 0:4.Pogotke postigle VRAČEVIĆx2,KOLČIĆx2.Bravo za sve djevojke a nastavak puta je već sljedeći vikend kad nam u goste dolazi GORICA.

Nakon utakmica u Zadru prelazimo u novi bus koji nas vodi na SENIORSKU utakmicu na derbi začelja sa ŽNK NERETVA.Nakon smještaja u hotel i odrađivanja pripreme za utakmicu u nedjelju u 13:30 IZA VAGE  smo krenuli u nadmetanje.Pobjeda od 1:3 koja nas baca iz teške situacije prema gornjem dijelu tablice.Pogotke postigla ŽIGIĆx3.Čestitamo hrabrom sastavu cura i nadamo se da ćemo se vratiti tamo gdje pripadamo.Bravo za sve djevojke.