Prva HNLŽ 19/20

U P N I G+ G- +/- B
1. Ženski nogometni klub Split 3 3 0 0 29 1 28 9
2. Osijek 3 3 0 0 24 1 23 9
3. ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA" 3 3 0 0 9 0 9 9
4. Ženski nogometni klub "Dinamo" 3 1 0 2 9 7 2 3
5. Agram 3 1 0 2 5 12 -7 3
6. Viktorija 3 1 0 2 3 21 -18 3
7. Katarina Zrinski 3 0 0 3 1 19 -18 0
8. Lepoglava 3 0 0 3 2 21 -19 0

3. "A" - ZNL - MLAĐI PIONIRI 19/20

U P N I G+ G- +/- B
1. HAŠK 6 6 0 0 32 5 27 18
2. Agram 6 4 1 1 17 5 12 13
3. Rudeš 6 4 1 1 20 10 10 13
4. Devetka 6 4 1 1 16 15 1 13
5. Mladost Buzin 6 3 1 2 19 10 9 10
6. Sesvete 5 3 0 2 32 10 22 9
7. Kustošija 6 3 0 3 20 12 8 9
8. Nogometni klub Coerver® Hrvatska 5 2 0 3 20 16 4 6
9. Hrvatski Dragovoljac 5 1 0 4 19 13 6 3
10. Jarun 5 1 0 4 9 19 -10 3
11. GRAĐANSKI NOGOMETNI KLUB "ZAGREBAČKI MALI" 6 1 0 5 6 44 -38 3
12. Podsused 6 0 0 6 2 53 -51 0

3. "D1" - ZNL LIMAČI 19/20

U P N I G+ G- +/- B
1. Prečko 7 6 1 0 24 10 14 19
2. Sesvetski Kraljevec 7 5 0 2 33 10 23 15
3. Agram 6 4 1 1 20 12 8 13
4. Sava Jakuševec 7 4 0 3 23 17 6 12
5. Mladost Buzin 7 4 0 3 20 15 5 12
6. Sloga-Gredelj 7 3 1 3 17 25 -8 10
7. Brezovica 6 2 0 4 15 12 3 6
8. Mladost DD 7 2 1 4 15 23 -8 6
9. Jarun 7 1 0 6 25 36 -11 3
10. ZET 7 1 0 6 5 37 -32 3

HNLŽM - kadetkinje CENTAR 19/20

U P N I G+ G- +/- B
1. Agram 5 5 0 0 85 0 85 15
2. Ženski nogometni klub "Dinamo" 5 4 1 0 33 3 30 13
3. Ženski nogometni klub "Rijeka" 5 4 0 1 37 3 34 12
4. Pregrada 4 3 0 1 16 5 11 9
5. 4 RIJEKE KARLOVAC 5 3 0 2 17 7 10 9
6. Nogometni klub nogometna škola Međimurje-Čakovec 5 2 1 2 9 13 -4 7
7. Lepoglava 4 2 0 2 6 12 -6 6
8. ŠNK Frankopan 5 2 0 3 8 27 -19 6
9. Odra 5 2 0 3 5 50 -45 5
10. Katarina Zrinski 5 1 0 4 13 58 -45 3
11. HNK Gorica 5 0 0 5 6 46 -40 0
12. Koprivnica 5 0 0 5 3 14 -11 -1

HNLŽM - pionirke CENTAR 19/20

U P N I G+ G- +/- B
1. Agram 4 4 0 0 43 0 43 12
2. Nogometni klub nogometna škola Međimurje-Čakovec 5 4 0 1 37 3 34 12
3. Ženski nogometni klub "Dinamo" 4 3 0 1 31 4 27 9
4. Lepoglava 4 2 1 1 14 11 3 7
5. Katarina Zrinski 4 2 1 1 4 15 -11 7
6. Graničar 5 1 1 3 6 35 -29 4
7. Koprivnica 4 1 0 3 4 25 -21 3
8. Ženski nogometni klub "Rijeka" 3 0 1 2 1 10 -9 1
8. Pregrada 0 0 0 0 0 0 0 0
8. ŽENSKI NOGOMETNI KLUB"VRBOVEC" 0 0 0 0 0 0 0 0
10. 4 RIJEKE KARLOVAC 3 0 0 3 1 18 -17 0

ŽNK Agram