ŽNK Agram

ŽNK Agram

Prva HNLŽ 18/19
Ženski nogometni klub Marjan
22.09.2018. 18:45
0 : 0
Katarina Zrinski
Ženski nogometni klub "Rijeka"
23.09.2018. 13:00
0 : 5
Ženski nogometni klub Split
Agram
23.09.2018. 13:00
4 : 0
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Osijek
23.09.2018. 16:00
13 : 0
Pregrada
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
23.09.2018. 16:30
2 : 1
Viktorija
Osijek
29.09.2018. 13:00
3 : 0
Ženski nogometni klub "Rijeka"
Katarina Zrinski
30.09.2018. 15:30
0 : 0
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Ženski nogometni klub "Dinamo"
01.12.2018. 15:00
1 : 2
Ženski nogometni klub Marjan
Pregrada
02.12.2018. 13:30
2 : 0
Viktorija
Ženski nogometni klub Split
09.03.2019. 14:00
8 : 0
Agram
Ženski nogometni klub Marjan
13.10.2018. 13:00
0 : 8
Ženski nogometni klub Split
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
14.10.2018. 12:00
2 : 2
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Ženski nogometni klub "Rijeka"
14.10.2018. 15:00
1 : 2
Pregrada
Agram
14.10.2018. 15:00
0 : 7
Osijek
Viktorija
14.10.2018. 16:00
1 : 1
Katarina Zrinski
Pregrada
21.10.2018. 11:00
1 : 7
Katarina Zrinski
Osijek
21.10.2018. 11:00
9 : 0
Ženski nogometni klub Marjan
Ženski nogometni klub "Rijeka"
21.10.2018. 13:00
1 : 2
Agram
Ženski nogometni klub "Dinamo"
21.10.2018. 14:00
8 : 0
Viktorija
Ženski nogometni klub Split
21.10.2018. 14:30
5 : 0
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
27.10.2018. 15:30
0 : 8
Osijek
Ženski nogometni klub Marjan
27.10.2018. 16:30
6 : 3
Ženski nogometni klub "Rijeka"
Viktorija
28.10.2018. 14:00
1 : 5
Ženski nogometni klub Split
Katarina Zrinski
28.10.2018. 14:30
0 : 6
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Agram
28.10.2018. 15:00
3 : 0
Pregrada
Pregrada
04.11.2018. 10:30
1 : 5
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Osijek
04.11.2018. 14:00
11 : 0
Viktorija
Ženski nogometni klub "Rijeka"
04.11.2018. 14:00
0 : 3
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Agram
04.11.2018. 14:00
6 : 3
Ženski nogometni klub Marjan
Ženski nogometni klub Split
04.11.2018. 14:30
8 : 0
Katarina Zrinski
Katarina Zrinski
11.11.2018. 13:30
0 : 8
Osijek
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
11.11.2018. 14:00
0 : 3
Agram
Viktorija
11.11.2018. 14:00
2 : 0
Ženski nogometni klub "Rijeka"
Ženski nogometni klub Marjan
11.11.2018. 16:00
2 : 3
Pregrada
Ženski nogometni klub "Dinamo"
11.11.2018. 17:00
0 : 3
Ženski nogometni klub Split
Ženski nogometni klub "Rijeka"
18.11.2018. 13:00
1 : 4
Katarina Zrinski
Ženski nogometni klub Marjan
18.11.2018. 13:00
1 : 3
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Agram
18.11.2018. 13:30
6 : 2
Viktorija
Pregrada
18.11.2018. 14:00
0 : 3
Ženski nogometni klub Split
Osijek
18.11.2018. 14:00
8 : 0
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Ženski nogometni klub "Dinamo"
25.11.2018. 13:00
9 : 0
Ženski nogometni klub "Rijeka"
Viktorija
25.11.2018. 13:30
1 : 1
Ženski nogometni klub Marjan
Katarina Zrinski
25.11.2018. 13:30
0 : 6
Agram
Ženski nogometni klub Split
25.11.2018. 14:00
2 : 0
Osijek
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
10.03.2019. 15:30
5 : 0
Pregrada
Ženski nogometni klub Split
16.03.2019. 14:00
13 : 0
Ženski nogometni klub "Rijeka"
Ženski nogometni klub "Dinamo"
17.03.2019. 13:00
2 : 0
Agram
Pregrada
17.03.2019. 15:00
0 : 7
Osijek
Katarina Zrinski
17.03.2019. 15:00
2 : 2
Ženski nogometni klub Marjan
Viktorija
17.03.2019. 15:30
2 : 0
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Ženski nogometni klub "Rijeka"
24.03.2019. 13:00
1 : 7
Osijek
Ženski nogometni klub Marjan
24.03.2019. 15:00
1 : 3
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Viktorija
24.03.2019. 15:30
2 : 2
Pregrada
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
24.03.2019. 15:30
8 : 1
Katarina Zrinski
Agram
24.03.2019. 15:30
0 : 1
Ženski nogometni klub Split
Ženski nogometni klub Split
30.03.2019. 14:00
5 : 1
Ženski nogometni klub Marjan
Pregrada
31.03.2019. 12:00
3 : 0
Ženski nogometni klub "Rijeka"
Osijek
31.03.2019. 13:00
5 : 0
Agram
Ženski nogometni klub "Dinamo"
31.03.2019. 14:00
2 : 1
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Katarina Zrinski
31.03.2019. 16:00
0 : 3
Viktorija
Katarina Zrinski
14.04.2019. 00:00
3 : 0
Pregrada
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
14.04.2019. 00:00
1 : 8
Ženski nogometni klub Split
Ženski nogometni klub Marjan
14.04.2019. 00:00
0 : 3
Osijek
Agram
14.04.2019. 15:30
1 : 0
Ženski nogometni klub "Rijeka"
Viktorija
14.04.2019. 16:30
3 : 2
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Ženski nogometni klub "Rijeka"
28.04.2019. 00:00
0 : 7
Ženski nogometni klub Marjan
Osijek
28.04.2019. 00:00
6 : 1
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Ženski nogometni klub Split
28.04.2019. 00:00
6 : 0
Viktorija
Ženski nogometni klub "Dinamo"
28.04.2019. 00:00
1 : 0
Katarina Zrinski
Pregrada
28.04.2019. 16:00
2 : 1
Agram
Ženski nogometni klub "Dinamo"
05.05.2019. 00:00
-- : --
Pregrada
Katarina Zrinski
05.05.2019. 00:00
0 : 10
Ženski nogometni klub Split
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
05.05.2019. 00:00
6 : 0
Ženski nogometni klub "Rijeka"
Ženski nogometni klub Marjan
05.05.2019. 00:00
3 : 0
Agram
Viktorija
05.05.2019. 17:00
0 : 6
Osijek
Pregrada
19.05.2019. 00:00
4 : 3
Ženski nogometni klub Marjan
Agram
19.05.2019. 00:00
3 : 0
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Ženski nogometni klub "Rijeka"
19.05.2019. 00:00
0 : 4
Viktorija
Osijek
19.05.2019. 00:00
9 : 1
Katarina Zrinski
Ženski nogometni klub Split
19.05.2019. 00:00
6 : 0
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Ženski nogometni klub Split
26.05.2019. 00:00
6 : 0
Pregrada
Ženski nogometni klub "Dinamo"
26.05.2019. 00:00
1 : 4
Osijek
Katarina Zrinski
26.05.2019. 00:00
-- : --
Ženski nogometni klub "Rijeka"
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
26.05.2019. 00:00
6 : 0
Ženski nogometni klub Marjan
Viktorija
26.05.2019. 17:30
1 : 0
Agram
Pregrada
02.06.2019. 00:00
1 : 2
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Ženski nogometni klub Marjan
02.06.2019. 00:00
2 : 0
Viktorija
Ženski nogometni klub "Rijeka"
02.06.2019. 00:00
0 : 4
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Osijek
02.06.2019. 00:00
3 : 3
Ženski nogometni klub Split
Agram
02.06.2019. 17:00
1 : 2
Katarina Zrinski
Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. Ženski nogometni klub Split 18 99 52
2. Osijek 18 108 49
3. Ženski nogometni klub "Dinamo" 18 17 31
4. Agram 18 -1 27
5. ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA" 18 -3 26
6. Viktorija 18 -31 21
7. Katarina Zrinski 18 -41 19
8. Pregrada 18 -48 19
9. Ženski nogometni klub Marjan 18 -23 18
10. Ženski nogometni klub "Rijeka" 18 -77 -3
# Ime kluba U +/- B
1. Agram 12 63 31
2. Nogometni klub nogometna škola Međimurje-Čakovec 12 49 27
3. Ženski nogometni klub "Rijeka" 12 38 23
4. Ženski nogometni klub "Dinamo" 12 59 20
5. Pregrada 12 -48 9
6. Katarina Zrinski 12 -78 6
7. Lepoglava 12 -83 6
8. Odra 0 0 -6
# Ime kluba U +/- B
1. Kustošija 24 118 67
2. Devetka 24 64 55
3. Prigorje M 24 28 45
4. Agram 24 17 44
5. Maksimir 24 40 42
6. Prigorje Ž 24 1 39
7. Škola nogometa Maksimir 24 10 35
8. Čulinec 24 -21 27
9. Sloga-Gredelj 24 -38 20
10. Jarun 24 -61 20
11. Nogometni klub Coerver® Hrvatska 24 -48 18
12. Hrvatski Leskovac 24 -78 18
13. Bubamara 24 -32 17
14. Mladost DD 0 0 0
# Ime kluba U +/- B
1. Agram 18 164 52
2. Ženski nogometni klub "Rijeka" 18 116 49
3. Nogometni klub nogometna škola Međimurje-Čakovec 18 57 38
4. Ženski nogometni klub "Dinamo" 18 64 31
5. 4 RIJEKE KARLOVAC 18 29 31
6. Pregrada 18 27 26
7. Lepoglava 18 -83 13
8. Koprivnica 18 -100 9
9. Odra 18 -122 8
10. Katarina Zrinski 18 -152 4
11. ŽENSKI NOGOMETNI KLUB"VRBOVEC" 0 0 -6
# Ime kluba U +/- B
1. Utrina 24 127 68
2. Hrvatski Leskovac 24 99 62
3. Šparta-Elektra 24 38 52
4. Gavran 2003 24 9 44
5. Polet 24 4 39
6. Sloga-Gredelj 24 -20 30
7. Odra 24 -16 29
8. Sava 24 -26 27
9. Botinec 24 -28 25
10. Blato 24 -21 23
11. Agram 24 -49 22
12. Zelengaj 1948 24 -51 16
13. Podsused 24 -66 8

PRATITE NAS NA DRUŠTVENIM MREŽAMA